DETAYLAR, KURGU VE OKEY

Detaylar, Kurgu ve okey

Detaylar, Kurgu ve okey

Blog Article

Oyuna yeni sarrafiyelayanlar yahut sitenin kurallarını tam olarak bilmeyenlerin oynamalarını sağlayan ve bununla birlikte siteyi tanımalarına vesile veren amatör odaları bulunmaktadır.

Yeni tanıştığınız biri ile detaylıca yârenlik etmek istediğinizde veya tanılamamadığınız insanoğluın oyunu bırakıp gitmesinden huzursuz oluyorsanız dü nüfus ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size göre.

Istakanızın üzerindeki bütün taşların dizili olması halinde, işsizta kalan bir bir taşı masaya bırakmanız yerinde kaşkariko sona erecektir.

Kaliteli üyelerin ve temaşa konusunda çok tecrübeli oyuncuların arz aldığı kent bile düzgün oyunculara karşı heyecanlı oyunlar oynamam imkanına sahipsiniz.

Muallel taşlarınızı tamamlama üzerine müesses olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş kalan son taşınızla biterek kazanan insan olabilirsiniz.

Vahit yabanlık okey salonları oyunu ile baş başa 2 ve 4 nefis oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu olta türlerinde oyunu sakat buzakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ukubet benekı denli ceza verilmektedir.

Sohbet kutusu, kaşkariko boyunca her devran etkili olacaktır. Özellikle bu hasbihâl kutusunu muhabbetin dışında da kullanabiliyorsunuz. Mesela eşinizle alay malay bir bili aksatai yapabilmek yerine hasbihâl kutusundan yazabilirsiniz.

Bu çeşitlilik sebebiyle kullanıcıların kocaman çoğunluğu dilediği ve keyif aldığı masalarda külah oynayabilmekte ve ayrıca edinmiş evetğu dubara arkadaşları ile tenha bir masada toplanabilmektedir.

Canlı okey oyunları son zamanlarda künde severler tarafından ilişki ile oynanmakta olan oyunlar arasında bulunmaktadır. Bu oyunun bu kadar sevilmesinin sebebi yıllardan bu yana ülkemizde bu oyunun beğenilerek oynanmasından gelmektedir.

Künde esnasında bir zat elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve bitmişse ukubet noktaı 2 olarak onaylama edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi vakasıdır. Ukubet benekı 4 olarak akseptans edilir.

Bir keşfet olta sitesi olarak bütün düzen türlerinin nezdinde eşli, ve hiçbir yabanlık okey oyunlarını da sizlere sunan site de oyunu sonuna denli oynayıp bitire biliyorsunuz ki.

Türkiye'nin en çok oynanan oyunlarından biri olan Okey'i 7'den 70'e kıl payı herkes bilir. 4 kişinin bir araya gelerek oynadığı oyunda epey eğlenceli çağ geçirebiliyorsunuz. Oyun sayesinde bundan sonra Okey'i vahit başınıza bilgisayara karşı da oynayabilirsiniz.

Sitelerin birbirlerinden farklı etrafı bulunmaktadır. Kimiları yevmi girişte temelı hediyeler vermekte iken temelı sitelerin bu şekilde bir hediyesi bulunmamaktadır. Bunun kanatı rabıta temelı siteler ücretli olarak kullanılmakta iken temelı sitelerin bu şekilde bir beklentisi bulunmamaktadır.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına dikkat etmeli, gayrı oyuncuların attığı taşları arama etmeli ve daha fazla almak bağırsakin taktik vüruttirmeyi boşlama etmemelisiniz.

okey
okey oyna

Report this page